138 DKK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Danii bez języka sortowanie odzieży od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 04:14

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Danii dla osób również bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie z Aarhus do podjęcia od zaraz z możliwością skorzystania z zakwaterowania płatnego na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej
Miejsce zatrudnienia: Aarhus, Dania
Wynagrodzenie: 138 DKK na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca polega na sortowaniu odzieży używanej
  • rzeczy rozdziela się przy taśmie oraz na stołach pod kątem jakościowym

Oczekiwania:

  • duża spostrzegawczość
  • zmotywowanie
  • zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • bardzo dobre zdrowie – prosimy o aplikowanie osoby wyłącznie bez uczuleń, astmy czy alergii
  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące stawki godzinowe
  • odzież roboczą
  • pracę w Danii od zaraz na podstawie legalnej umowy
  • samodzielne stanowisko
  • pełny etat
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość pomocy w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu, koszt miesięczny to ok. 3400 DKK

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 003/01/17/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 300587bae95a4e4b

12 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Danii bez języka sortowanie odzieży od zaraz Aarhus”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy w sortowni odziezy w aarhus prosze o kontakt na nr tel +48570980914 lub email raczek791@wp.pl.

  2. Jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt +48693161551 Mężczyzna 34 lata

  3. sbetlejewski na 17 stycznia 2017 @ 12:50

    Witam jesteśmy zainteresowani( 2 osoby) ofertą pracy fizycznej przy sortowaniu odzieży w Aarhus w Danii. Przesłałem do państwa maila z załączonymi CV
    proszę o kontakt,
    JESTEŚMY GOTOWI DO WYJAZDU OD ZARAZ!
    nr kontaktowy 570 666 922
    email sebbet94@gmail.com
    pozdrawiam

  4. Witam , razem z dwoma znajomymi jesteśmy zainteresowani ofertą. Posiadamy samochód.
    Przesyłam swoje CV na mailu.
    Numer kontaktowy : 665-198-312
    email : jakub.wychowaniec1@wp.pl
    Pozdrawiam.

  5. piowin03691 na 20 stycznia 2017 @ 11:06

    Witam, zostawiłem swoje CV po angielsku, na Państwa mailu. Serdecznie pozdrawiam.

  6. Iwona23041968 na 21 stycznia 2017 @ 20:04

    WITAM JESTESMY ZAINTERESOWANE WYJAZDEM OD ZARAZ.
    pODAJE MAILA lieske.iwona@gmail.com tel. 884 324 766. Spelniamy wszystkie warunki zatrudnienia.
    Pozdrawiam Iwona

  7. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Mieszkam obecnie w Aarhus.
    Wysłałem CV na Państwa Email.

    Dziękuję i pozdrawiam,

    Jakub K.

  8. Dzień dobry. Zgłaszam chęć do wyjazdu do Pracy w Danii, posiadam CPR. Pracowałem wczesnej w takich sektorach jak: skład mat. budowlanych w Tommerupie ( Fyn) T-Hansen w Middelfarcie, Scan Hide-garbarnia w Vester Skerninge, Prace sezonowe na szklarniach z kwiatami o owocami… Mój numer telefonu 797454282 , mail rumun 230@wp.pl

  9. krystian.ka na 25 stycznia 2017 @ 15:13

    Witam, jestem zainteresowany wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt na nr 690 384 460

  10. Weronika00 na 27 stycznia 2017 @ 13:52

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy Mój nr tel ‭‭+45 20 92 91 37‬‬ meil jolanta0079@wp.pl

  11. sandrus27425 na 14 lutego 2017 @ 19:37

    Jestem z mamą zainteresowana! email : sandra-grzegorzewska@wp.pl

  12. bernadeta 99 na 16 lutego 2017 @ 15:24

    Jestem bardzo zainteresowana oferta . Bardzo prosze o kontakt nr tel.: 52760149 lub email: bernadetaboloz@onet.pl