do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Danii na produkcji w fabryce czekolady od zaraz dla kobiet

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Holmegaard
  • Opublikowany: 17 marca 2016 03:12

Producent czekolady z siedzibą w Holmegaard zatrudni od zaraz pracowników. Oferta pracy w Danii dla kobiet bez znajomości języka na produkcji wyrobów czekoladowych – kontroli jakości, pakowaniu, obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik na produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Holmegaard, Dania

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie wszelkich prac produkcyjnych, związanych z wyrobem czekolady
  • głównym zadaniem będzie pakowanie wyrobów
  • posiadamy również wolny wakat na stanowisku kucharki – wymagane doświadczenie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • prosimy o aplikację kobiety w wieku do 45 lat

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla kobiet
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • umowa o pracę zgodna z duńskim prawem pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na poniżej podany adres kontaktowy:
izabela.ociepa@onet.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-3165440.html

ID ogłoszenia: 14556ea053cdda0c

ilość wszystkich wyświetleń: 3685, dzisiaj: 1