134,50 DKK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2016 03:17

Oferta pracy w Danii dla Polaków na produkcji dań gotowych w fabryce z Aalborg. Zatrudnienie od zaraz również dla osób bez znajomości języka duńskiego. Na miejscu zapewniamy gruntowne szkolenie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Wynagrodzenie: 134,50 DKK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • przygotowywanie i przetwarzanie składników
  • obsługa maszyn do krojenia, mieszania, podgrzewania, rozdrabniania
  • sprawowanie kontroli jakości zarówno składników jak i procesów produkcyjnych
  • obsługiwanie, mycie i konserwacja maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dobre zorganizowanie, pracowitość
  • zdolność do logicznego myślenia
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • rzetelność, solidność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • przejrzyste warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem
  • pracę bezpośrednio u pracodawcy, bez pośredników i dodatkowych opłat
  • dla osób zainteresowanych oferujemy propozycję skorzystania z opcji zamieszkania w cenie 3000 DKK miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 011/08/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 6457a72033a5c7f

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Aalborg”

  1. Witam jestem zainteresowany tel.575242944 cv już wysłane pozdrawiam Arek.

  2. Witam
    Jestem zainteresowany państwa oferta podjęcia pracy od zaraz. Mieszkam w Danii juz kilka lat moj wiek to 23lata mam doświadczenie w tej branży. Jestem energiczny i chętny do nauki
    Numer kontaktowy: +45 50132166