do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na magazynie z elektroniką od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 03:03

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie ze sprzętem elektronicznym. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w Eindhoven przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Eindhoven, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska pracy:

  • skrupulatna praca polegająca na montażu i pakowaniu elektroniki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za skrupulatne wykonywanie zadań
  • dostarczanie na linię odpowiednich rzeczy
  • kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie sprzętu do wysyłki
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego
  • zacięcie techniczne
  • samodzielne zorganizowanie sobie zamieszkania preferowane
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
  • chęć podjęcia pracy na dłużej

Zapewniamy:

  • dla pracowników najlepszych pracę na dłużej
  • gwarancję godzin – potwierdzone na piśmie
  • wysokie zarobki terminowo wypłacane
  • możliwość korzystania z płatnego zamieszkania, ubezpieczenia i przejazdów lokalnych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt pod numerami:

  • 77 456 16 05
  • 77 456 16 06
  • 608 494 300
  • 608 494 700

źródło: https://tnsgroup.pl/pracownik-produkcji-w-magazynie-ze-sprzetem-elektronicznym/

ID ogłoszenia: 1345c48a997ba94d