10,48/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka pakowanie ciastek i kanapek od zaraz Soest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Soest
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 20 września 2018 01:50

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu wrapów, kanapek i ciastek. Oferta dla osób bez znajomości języka w Soest na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz ciastek i kanapek

Miejsce zatrudnienia: Soest, Holandia

Zatrudnienie: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę + 15% dodatku co daje w sumie 10,48 euro na rodzinę brutto

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy na produkcji ciastek, kanapek i wrapów
  • zadania przy linii produkcyjnej to np. układanie składników na taśmie, pakowanie gotowych produktów
  • odpowiednie magazynowanie towarów

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finanasowe
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pensje wypłacaną w systemie co 4 tygodnie na konto pracownika przelewem
  • dodatki do pensji
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych za 125% stawki
  • pracodawca zapewnia dodatki zmianowe również za 125% stawki
  • ubezpieczenie na czas zatrudnienia
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie rezydentów polskiego pochodzenia
  • do dyspozycji kawę, herbatę w kantynie podczas przerw
  • łatwy wgląd do internetowego profilu pracownika w którym są paski wypłat, zestawienia przepracowanych godzin i inne dokumenty

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1290&ref=

ID ogłoszenia: 4985ba0d64078dc0

ilość wszystkich wyświetleń: 1230, dzisiaj: 1