do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 02:21

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Vlijmen przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Miejsce zatrudnienia: Vlijmen, Holandia

Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji kosmetyków – kremów, odżywek, szamponów, żeli do mycia, lakierów itp.
  • praca polega na wykładaniu pustych opakowań na taśmę, przeprowadzaniu kontroli jakości, nakładaniu zakrętek
  • inne nieskomplikowane zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka motywacja, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • możliwość do pracy w weekendy i w godzinach nadliczbowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • opcja pracy w soboty (dodatkowo płatne)
  • bezpłatny przejazd do pracy autem służbowym – dla kierowców bonus w wysokości +25 euro tygodniowo
  • przyjazne warunki
  • opcja podjęcia zatrudnienia bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy
  • możliwość korzystania z płatnego zakwaterowania, ubezpieczenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

Krótki link: http://bit.do/kosmetyki-holandia

źródło: https://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/254195/0/

ID ogłoszenia: 6215d49e2a09702e

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Vlijmen”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą razem z dziewczyną , posiadamy paroletnie doświadczenie w pracy jako pakowacz / operator maszyn .Proszę o kontakt na adres mail skora407@gmail.com