stawka wiekowa

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka pakowanie słodyczy od zaraz Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Długość umowy: 8 tygodni
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2017 00:37

Propozycja aktualnej pracy w Holandii na stanowisku pakowacza w zakładzie z Veghel. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy na taśmie produkcyjnej.

Stanowisku: pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Veghel, Holandia

Zarobki: obowiązuje stawka wiekowa od 7 do 9,04 euro brutto na godzinę

Umowa: na ok. 8 tygodni

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie artykułów spożywczych przy linii produkcyjnej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie słodyczy – gum do żucia, batoników, żelków, cukierków itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność
  • chęć podjęcia długotrwałej pracy w Holandii
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie znajomość języków obcych
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z holenderskimi standardami
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 82 euro od osoby za tydzień
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • wsparcie koordynatorów
  • płatne ubezpieczenie, wynoszące 22,40 euro za tydzień
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • raz na tydzień wypłacanie pensji na konto pracownika
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłużej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres:

  • apn.4194786@es-candidate.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pakowanie-slodyczy-od-zaraz-holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-veghel/

ID ogłoszenia: 55759995ed6c973d