do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka pakowanie żywności od zaraz Oude Tonge

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oude Tonge
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 00:48

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii jako pakowacz żywności dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie od zaraz w zakładzie z Oude Tonge. Ogłoszenie skierowane do osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowaczka żywności
Miejsce zatrudnienia: Oude Tonge, Holandia
Zarobki: do uzgodnienia
Oferta skierowana jest do pań!
Czas trwania umowy: przynajmniej do końca roku 2016

Obowiązki:

  • kontrola jakości oraz pakowanie produktów spożywczych
  • praca wykonywana będzie na hali produkcyjnej, w której panują warunki chłodnicze – niska temperatura

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość do pracy w niskiej temperaturze
  • dostępność do końca roku 2016
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziane aplikacje od osób zamieszkujących miasto Dordrecht

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie
  • przejazdy do pracy
  • zorganizowane zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • pensje wypłacane będą w systemie tygodniówek

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na poniżej podany adres kontaktowy:

  • espradom@euroservices.com.pl

Dostępny jest również kontakt telefoniczny: 48 36 32 028

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-art-spozywczych-id428308.html

ID ogłoszenia: 3905836065f1726c