od 9,87 - 11,12/h euro

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu batoników Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 23 października 2017 01:28

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii przy pakowaniu batoników musli i wysokobiałkowych. Oferta dla osób bez znajomości języka niderlandzkiego z zakładu w Leerdam. Zatrudnienie wyłącznie dla osób chcących podjąć długotrwałą pracę za granicą.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Lokalizacja: Leerdam, Holandia

Rozpoczęcie: od 9,87 euro brutto na godzinę pracy, po 6 miesiącach podwyżka do 11,12 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie, który produkuje batoniki wysokobiałkowe oraz musli
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości a także pakowanie i etykietowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do pracy w Holandii na dłużej
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • opcja pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • ubezpieczenie
  • pomoc rezydenta na miejscu
  • zamieszkanie
  • przejazdy pomiędzy kwaterą a pracą
  • rzetelne rozliczenie wypłat, przepracowanych godzin a także kosztów
  • pensje wypłacane co miesiąc przelewem na konto
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Holandii
  • atrakcyjne zarobki
  • prace w systemie trójzmianowym

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo wraz z załączeniem aktualnych danych kontaktowych na adres:

  • rzeszow@covebo.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowanie-batonikow-3874353.html

ID ogłoszenia: 89359ec7ea4e5c84