do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii 2018 bez języka przy pakowaniu sałatek od zaraz Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2018 00:19

Oferta pracy w Holandii do podjęcia od zaraz na produkcji przy pakowaniu sałatek. Ogłoszenie 2018 z zakładu w Zwaagdijk skierowane do osób bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca oferuje zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sałatek

Lokalizacja: Zwaagdijk, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce przy produkcji sałatek warzywnych oraz owocowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie, sortowanie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie gotowego produktu w skrzynkach

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na 6 miesięcy
  • wysoka motywacja i odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane referencje

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w długotrwałej perspektywie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • co tydzień wypłata wynagrodzenia
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • odpłatnie zorganizowane zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • przejazdy do pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • biuro@hobij.pl z dopiskiem w tytule: SAŁATKI

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pakowanie-salatek-od-zaraz-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-zwaagdijk/

ID ogłoszenia: 6655a9298f89d889