10,52 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja pizzy od zaraz Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 11 lutego 2019 02:55

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Amersfoort na produkcji pizzy, zapiekanek. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Amersfoort, Holandia

Zarobki: 10,52 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca przy taśmie, polegająca na nakładaniu składników na gotowe spody pizzy
  • zatrudnienie na produkcji zapiekanek, ciastek
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pełne ubezpieczenie
  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę
  • pensję co 4 tygodnie przelewane na konto pracownika
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu zgodnie z certyfikatem SNF
  • przejazd do Holandii
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego
  • prosty i stały dostęp do paska wypłat, przygotowywania zestawienia przepracowanych godzin itp.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o zgłoszenia poprzez źródło.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 3215c6047aae4bae

ilość wszystkich wyświetleń: 433, dzisiaj: 1