do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja kosmetyków Vlijmen 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 24 maja 2018 01:28

Oferujemy legalną pracę w Holandii dla zainteresowanych również bez znajomości języka na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Od zaraz oferta 2018 z Vlijmen dla 15 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Start: od zaraz

Miasto: Vlijmen, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce która słynie z produkcji kosmetyków (dezodorantów, płynów do kąpieli, szamponów, kremów, odżywek itp.
  • pracownik będzie zajmował się wykładaniem pustych opakowań na linię, nakładaniem zakrętek
  • obowiązkiem będzie także kontrola jakości
  • inne zadania, jak pakowanie, etykietowanie również będą zlecane

Wymagania:

  • chęć do podjęcia pracy w Holandii
  • zmotywowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • możliwość pracy w weekendy
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki z perspektywą otrzymania podwyżki
  • zatrudnienie w renomowanej firmie z opcją podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • wsparcie koordynatorów
  • na miejscu możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania, przejazdów wewnętrznych i ubezpieczenia za pośrednictwem agencji pracy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wywysłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 6715b05d9c1906a2

ilość wszystkich wyświetleń: 1454, dzisiaj: 1