10,96 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na produkcji ciastek bez języka 2018 Nieuwkuijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwkuijk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2017 01:28

Proponujemy podjęcie pracy w Holandii 2018 na produkcji babeczek, ciastek i wafli. Zatrudnienie od zaraz  w zakładzie z Nieuwkuijk dla osób bez znajomości języka holenderskiego ale z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Nieuwkuijk, Holandia
Stawka godzinowa: 10,96 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • w pełni samodzielne stanowisko produkcyjne
  • praca na hali przy temperaturach od 25 do 40 stopni Celsjusza
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie gotowych ciastek oraz przeprowadzanie kontroli jakości palet
  • pracownik odpowiedzialny będzie za przygotowywanie półproduktów oraz wyrabianie ciasta
  • inne prace produkcyjne mogą być zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność
  • duża dokładność
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia staej pracy w Holandii
  • bardzo dobre zarobki na poziomie 10,96 euro brutto na godzinę
  • pomoc przy rozliczeniach podatkowych
  • pomoc w zorganizowaniu odpatnego wyjazdu za granicę
  • wynagrodzenie wypłacane przelewem cotygodniowym
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski (po 6-8 tygodniach pracy około 1-2 tydzień w Polsce)
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • płatne ubezpieczenie i miejsce zamieszkania
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodu brutto oraz urlopowy w wysokości 10,39% dochodu brutto

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 574590863afb4f60

ilość wszystkich wyświetleń: 382, dzisiaj: 1