10,90 €/h

Ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji ciastek bez znajomości języka od zaraz Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 19 marca 2020 03:37

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Bunschoten dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta pracy w Holandii dla Polaków na produkcji ciastek oraz pieczywa.

Miejsce zatrudnienia: Bunschoten, Holandia

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek

Pensja: 10,90 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie od bywa się w fabryce na produkcji pieczywa oraz ciastek
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli produktów gotowych oraz pakowanie
  • do zadań należeć będzie również przygotowywanie towaru do ekspozycji

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • elastyczność godzinowa
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • atutem będzie również znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • prosty dostęp do internetowego profilu pracownika w celu wglądu i pobierania dokumentów
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Holandii na dłużej
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu mailowo, na adres:

  • a.niksdorf@covebo.pl

Z konsultantem można również połączyć się telefonicznie, pod numerem: +48 77 545 75 75

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001713-pracownik-piekarni/

ID ogłoszenia: 1285e70b3f9cb45d