10,79€

Ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji cukierniczej od zaraz bez języka niderlandzkiego, Oldenzaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oldenzaal
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 30 września 2019 01:25

Aktualnie poszukujemy osób na produkcję przy pakowaniu wyrobów cukierniczych i piekarskich. Zatrudnienie od zaraz w Oldenzaal bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oldenzaal, Holandia

Pensja: 10,79 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów gotowych cukierniczych oraz piekarniczych
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • inne prace mogą być zlecone np.: obsługa maszyn

Oczekiwania:

  • znajomość języka obcego komunikatywnie
  • czynne prawo jazdy kat.B  będzie atutem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie na konto
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • opcja podjęcia pracy na dłużej
  • stały dostęp do rozliczeń godzinowych oraz dokumentów pracowniczych poprzez internetowy profil pracownika
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • ubezpieczenie na cały okres pobytu
  • przejazdy do pracy
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń bezpośrednio przez źródło lub:

  • Telefonicznie, pod numerem: +48 77 545 75 75
  • mailowo: kukofka@covebo.pl

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001508-pracownik-produkcyjny/

ID ogłoszenia: 175d8f4047c4522

ilość wszystkich wyświetleń: 859, dzisiaj: 1