do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji sosów i dipów od zaraz z j. angielskim Sleeuwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Sleeuwijk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 00:50

Szukamy osób na produkcję sosów i dipów w fabryce z Sleeuwijk. Oferta pracy w Holandii dla chętnych od zaraz ze znajomością języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Sleeuwijk, Holandia

Pensja: do uzgodnienia

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji sosów i dipów – głównie ziołowych i czosnkowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości na początku i na końcu taśmy produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie dostarczanie na taśmie surowców oraz usuwanie a nawet aktualizowanie danych w systemie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju
  • dla chętnych opcja skorzystania z płatnego zakwaterowania, ubezpieczenia i przejazdów lokalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami:
+48 77 456 16 05, +48 77 456 16 06, +48 77 456 16 07, +48 608 494 700

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-dipow-i-sosow/

ID ogłoszenia: 9485be9efc8c4425

ilość wszystkich wyświetleń: 1142, dzisiaj: 1