9,29/h brutto + dodatki

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz produkcja lodów z j. angielskim 2019 w Roermond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roermond
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 12:47

Zatrudnienie w fabryce z Roermond na produkcji przy pakowaniu lodów. Ogłoszenie pracy w Holandii 2019 od zaraz z podstawową znajomością języka angielskiego.

Lokalizacja: Roermond, Holandia

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Wynagrodzenie: 9,92 euro brutto na godzinę plus dodatek zmianowy 12,5%

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej, słynącej z produkcji lodów
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem produktów do pudełek
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego – ale wystarczy poziom A1,
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • bezpłatny przejazd do pracy
  • atrakcyjne zarobki plus dodatki eksterytorialne
  • pracę na 3 zmiany
  • zatrudnienie poprzez holenderską agencję pracy
  • możliwość podjęcia długotrwałego okresu zatrudnienia
  • pensję raz na tydzień
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pomoc w zorganizowaniu niezbędnych dokumentów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-lodow-roermond,oferta,6657057

ID ogłoszenia: 8415c727a122b4d6

ilość wszystkich wyświetleń: 1155, dzisiaj: 2