9,46 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na produkcji opakowań bez języka 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 04:12

Proponujemy zatrudnienie 2017 w nowoczesnym zakładzie na produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla Polaków bez języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Lokalizacja: Holandia
Zarobki: 9,46 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • głównym zadaniem będzie obsługa maszyny produkcyjnej – w tym celu pracownik przejdzie odpowiednie przeszkolenie
  • inne zadania to kontrola procesu produkcji, nadzór nad stanem technicznym maszyn i ich konserwacja a także usuwanie awarii
  • pracownik może być oddelegowany również do przygotowywania i wysyłki zamówień

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji lub chęć do rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • chęć podjęcia zatrudnienia długoterminowego

Zapewniamy:

  • przejazdy do pracy
  • dobre wynagrodzenie wypacane raz na tydzień
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dodatek urlopowy i wakacyjny
  • zamieszkanie i ubezpieczenie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Holandii, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych do jednego z poniższych biur:

  • Lublin: lublin@abpraca.pl
  • Opole: opole@abpraca.pl
  • Kielce: kielce@abpraca.pl

Prosimy wybierać biuro najbliższe swojemu miejscu zamieszkania.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-opakowan-kartonowych/

ID ogłoszenia: 19559578f427ba29

ilość wszystkich wyświetleń: 1997, dzisiaj: 2