10,90/h € brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na produkcji pizzy bez języka w fabryce z Bunschoten 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 14 maja 2020 02:29

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Bunschoten na produkcji pizzy, zapiekanek i ciast. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Lokalizacja: Bunschoten, Holandia

Pensja: 10,90 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów, nakładanie składników na przygotowane spody zapiekanek i pizzy
  • pakowanie produktu finalnego

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • holenderskie warunki zatrudnienia
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie na konto pracownika
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • ubezpieczenie na cały okres pobytu
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • łatwy dostęp do paska wypłat, rozliczeń godzinowych oraz dokumentów
  • po pierwszym tygodniu możliwość pobrania zaliczki w wysokości 150 euro
  • pakiet startowy w cenie 120 PLN – słowniczek, poszewka na pościel i karta holenderska do telefonu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • m.tabaka@covebo.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48 77 545 75 75

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001598-produkcja-pizzy/

ID ogłoszenia: 8475eba856123ea8