9,04 euro/h

Ogłoszenie pracy w Holandii 2017 od zaraz przy pakowaniu ciastek na produkcji w Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 4 września 2017 00:28

Poszukujemy od zaraz osoby ze znajomością języka angielskiego do pakowania ciastek w fabryce z Harderwijk. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii 2017 na stanowisku pakowacza z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Harderwijk, Holandia

Stawka godzinowa: 9,04 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie ciastek
  • inne zadania pomocnicze zlecane przez managera

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • duże zmotywowanie
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w Holandii
  • umowę o pracę zgodną ze standardami holenderskimi
  • odpłatne ubezpieczenie w cenie 23 euro za tydzień
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w cenie 50 euro od osoby na tydzień
  • wypłacanie pensji do 4 tygodnie
  • opcja pobierania zaliczek
  • stawka stała w wysokości 9,04 euro brutto na godzinę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • kasia@holandiajobs.pl

Można również kontaktować się telefonicznie, pod numerem: + 48 798-736-313

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pakowanie-ciastek-holandia-praca-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-harderwijk/

ID ogłoszenia: 85159abe7518c12d