11,18 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu wafli, ciastek 2017 Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 15 czerwca 2017 02:57

Dam pracę w Holandii od zaraz jako pakowacz wafli i ciastek na linii produkcyjnej. Zatrudnienie 2017 w Oss dla Polaków ze znajomością języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Oss, Holandia
Wynagrodzenie: 11,18 euro brutto na godzinę pracy
Umowa: minimum na 26 tygodni

Obowiązki:

  • samodzielne stanowisko związane z pakowaniem ciastek
  • inne zadania jak wyrabianie ciasta i przygotowywanie produktu do pieczenia

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • duża dokładność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • dobrą stawkę godzinową w wysokości 11,18 euro brutto na godzinę
  • wsparcie przy formalnościach
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Holandii
  • płatne zamieszkanie i ubezpieczenie
  • pomoc przy odzyskaniu nadpłaconego podatku
  • raz na tydzień wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto pracownika
  • legalną umowę o pracę
  • dodatek wakacyjny 8% oraz urlopowy 10,39%
  • raz na tydzień raport z przepracowanych godzin oraz kosztów
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • opcja przyjazdów do Polski w systemie 6-8 tygodni pracy i 1-2 tygodnie wolne w Polsce

Aplikacja:

Za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 3375941184231ef3

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu wafli, ciastek 2017 Oss”

  1. Maja2605 na 3 lipca 2017 @ 08:41