5-10 euro/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii produkcja żywności na linii w fabryce Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:45

Ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji od zaraz przy pakowaniu żywności przy linii produkcyjnej. Oferta z fabryki w Nijkerk ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Nijkerk, Holandia

Zarobki: 5-10 euro na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie wykonywał swoje zadania na hali i w chłodni. Głównym obowiązkiem będzie pakowanie artykułów żywnościowych przy linii produkcyjnej oraz bieżąca kontrola jakości. Inne prace produkcyjne, zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • chęć do podjęcia pracy na dłużej
  • dynamiczne tempo pracy, zręczność, szybkość
  • możliwość wykonywania zadań również w chłodni
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach
  • miły i ambitny zespół współpracowników
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zarobki wypłacane regularnie raz na miesiąc
  • ubezpieczenie
  • lokum

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV za pośrednictwem poniższego adresu kontaktowego:

  • konstanciuk@covebo.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-spozywcza-nijkerk/

ID ogłoszenia: 196570a393301ecb

ilość wszystkich wyświetleń: 1081, dzisiaj: 2