10,38 EURO/h

Ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu batoników od zaraz Leerdam 2019 z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 01:16

Oferujemy zatrudnienie w Leerdam dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii 2019 przy pakowaniu batoników.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Miasto: Leerdam, Holandia

Wynagrodzenie: 10,38 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia:od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy pakowaniu batoników do opakowań zbiorczych
  • przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o odpowiednią datę ważności na opakowaniu ]
  • pracownik będzie odpowiedzialny za naklejanie etykiet

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • co 4 tygodnie wypłacanie wynagrodzenia na konto pracownika
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • przejazdy lokalne
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • prosty i bezproblemowy dostęp do paska wypłat i rozliczeń godzin przepracowanych a także danych pracownika
  • po pierwszym tygodniu możliwość pobrania zaliczki w kwocie do 150 euro
  • pakiet na start o wartości 120 zł – poszewka na pościel, karta do telefonu oraz słowniczek

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, poprzez źródło.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 3635d37596043553