do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii Vlijmen od zaraz produkcja kosmetyków bez języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 22:57

Aktualnie poszukujemy osób na produkcję kosmetyków w fabryce z Vlijmen. Bez znajomości języka holenderskiego oferta pracy w Holandii do podjęcia od zaraz. Pracodawca natomiast wymaga od kandydatów komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Vlijmen, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 15

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się w firmie produkującej kosmetyki pielęgnacyjne – kremy, szampony, dezodoranty itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykładanie pustych opakowań na taśmę, nakładanie zakrętek, przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy również w weekendy i w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • bardzo dobre zarobki z możliwością otrzymania podwyżki
  • zatrudnienie w renomowanej, holenderskiej firmie świetnie prosperującej na rynku
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • opcja skorzystania z płatnego zamieszkania, transportu lokalnego i ubezpieczenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy wszystkich o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło, podane poniżej.

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 9685adc856b2d9cc

ilość wszystkich wyświetleń: 325, dzisiaj: 1