do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii Woerden bez języka na produkcji serów od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 02:10

Fabryka serów z siedzibą w Woerden zatrudni od zaraz pracowników na produkcję. Ogłoszenie pracy w Holandii dla 5 Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji serów

Liczba wakatów: 5

Zarobki: stawka do ustalenia

Miejsce zatrudnienia: Woerden, Holandia

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych w fabryce na produkcji sera w Woerden
  • obsługa maszyn produkcyjnych do krojenia i pakowania
  • kontrolowanie jakości oraz pakowanie
  • porcjowanie sera
  • przenoszenie bloków serowych
  • golenie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodów
  • gotowość do podjęcia pracy minimum na 6 miesięcy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Zapewniamy:

  • dobre zarobki oraz możliwość otrzymania bonusów
  • agencja pośrednictwa pracy oferuje możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania, ubezpieczenia oraz przejazdów wewnętrznych
  • dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 2025799361455fbc