8,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech Berlin produkcja czekolady bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 02:22

Producent wyrobów czekoladowych w fabryce z Berlina zatrudni pracowników bez znajomości języka. Niemcy praca na produkcji przy pakowaniu na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji czekolady

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Nr ref.: PPROD/N

Obowiązki:

  • pomoc we wszelkich pracach produkcyjnych w fabryce czekolady z Berlina
  • sprawowanie kontroli jakości produktów
  • pakowanie gotowych czekoladek
  • konfekcjonowanie
  • inne zadania produkcyjne, głównie przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywność, otwartość
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się ne miejscu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • zakwaterowanie w bliskiej odległości zakładu pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • praca będzie wykonywana w systemie 3 zmianowym
  • dobre wynagrodzenie
  • karta EKUZ i druk A1
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek za pracę w nocy oraz w godzinach nadliczbowych w wysokości +25%

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-monachium-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 615578e7431778a9