2250-2750 € brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka dla par produkcja detergentów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 02:06

Aktualnie ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla par w fabryce z Bremen na produkcji detergentów. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: od 2250 do 2750 euro brutto miesięcznie w zależności od znajomości języka i doświadczenia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji detergentów – kapsułek do prania/zmywania, płynów, żeli
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości, obsługa maszyn, kontrola ciągłości itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • pełne zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracodawca oferuje odpłatnie zamieszkanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby lub 500 euro od pary
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy. Prosimy o przesłanie CV na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2020

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-detergentow-od-zaraz-bremen-2020-2/

ID ogłoszenia: 6385ee6099b80c49