10,84/h brutto + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji batonów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 maja 2018 21:34

Propozycja zatrudnienia w Hamburgu dla chętnych bez znajomości języka na produkcji batonów czekoladowych. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem za darmo zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zadania:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji batonów czekoladowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem (np. prace porządkowe, przy odmierzaniu składników itp.)

Wymagania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • aktualne badania do pracy z żywnością wyrabianie w sanepidzie
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze oraz wsparcie przy wdrożeniu się w zadania
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • pracodawca zapewnia zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w 2 pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres poniższy:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja batonów czekoladowych, Düsseldorf 05/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-batonow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 325b0130f2b7d5a

ilość wszystkich wyświetleń: 1324, dzisiaj: 1