8,90 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie pralin Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 marca 2016 20:34

Zatrudnimy pracowników od zaraz do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu i ozdabianiu pralin. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego w manufakturze czekolady.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Karlsruhe, Niemcy

Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • osoby wykazujące się estetyką oraz zdolnościami manualnymi będą skierowani do pracy przy ręcznym ozdabianiu pralinek
  • inne zadania będą polegały na pakowaniu czekoladek i finalnej kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dobry wzrok
  • zręczność, zwinność
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu z badaniami do pracy z żywnością
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub w gastronomii
  • przykładanie się

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie z nowoczesnym zapleczem
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy po tym terminie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy przy pralinkach, Karlsruhe. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-pralinek-od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 4456e1a6077ce8a