11,50-14 €/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek od zaraz Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2019 02:59

Od zaraz zatrudnienie dla 4 Polaków przy pakowaniu czekoladek. Oferta pracy w Niemczech także bez znajomości języka w fabryce z Lipska. Pracodawca zapewnia na miejscu odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca przy pakowaniu pralin czekoladowych
  • zadania wykonywane są ręcznie przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej jest przeprowadzanie kontroli jakości a następnie manualne wkładanie czekoladek do plastikowych wytłoczek

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • elastyczność, uczciwość
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 150 euro od osoby miesięcznie lub 250 euro od pary
  • sumienne przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do obiadów oraz inne ciekawe dodatki
  • gwarancja rozwoju

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Praliny Lipsk 09/19″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 4165d77ff006bdd6

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek od zaraz Lipsk 2019”

  1. Dzień dobry, razem z kolegą jesteśmy zainteresowani i chętni do pracy.
    Posiadamy własne auto
    Proszę o kontakt mailowy – xstep@vp.pl
    Pozdrawiam Szymon