1820 brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie kawy od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 1 stycznia 2018 19:17

Propozycja zatrudnienia od stycznia 2018 na stanowisku pakowacza w Bremen dla osób bez znajomości języka. Praca w Niemczech aktualna od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Wynagrodzenie: 1820 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miejscowość: Bremen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy składaniu pudełek oraz wkładaniu kawy wraz z gadżetami (głównie logowane kubki) do opakowań kartonowych

Oczekiwania:

  • dobra kondycja ficyzna
  • zręczność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki i szkolenie również z zakresu BHP
  • zamieszkanie w komfortowych warunkach, płatne 200 euro miesięcznie za osobę
  • wszystkie narzędzia i niezbędne materiały
  • umowę niemiecką na 3 miesiące
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego – osoby które nie zdadzą testu końcowego będą zobowiązane do pokrycia części kosztów
  • ubezpieczenie pracownicze a także możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną następująco: “Pakowanie kawy 12/17” należy wysłać mailowo, na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dołączeniem CV z aktualnymi danymi kontaktowymi i zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kawy-bremen/

ID ogłoszenia: 4955a477be1e730b

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie kawy od zaraz Bremen”

  1. Jestem zainteresowany powyższą oferta wraz z chłopakiem proszę o kontakt 697520779

  2. Ja rowniez z kolezanka jestem zainteresowana oferta pracy.tel730208111

  3. Aga i Robert na 11 stycznia 2018 @ 16:37

    Witam.
    Jako para jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Prosimy o kontakt 736628302

  4. Witam. Jestem zainteresowana z koleżanką ofertą pracy. Proszę o kontakt, e-mail wiola160577@wp.pl lub tel. 15210719337.