1600€ netto +zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie leków od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 02:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu leków. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz leków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Umowa: na 6 miesięcy

Wynagrodzenie: od 1500 do 1600 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca na jednym z etapów produkcji – składanie opakowań, pakowanie, dołączanie ulotek w języku niemieckim
  • do zadań należeć będzie również foliowanie, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zręczność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • umowę na okres 6 miesięcy
  • samodzielne stanowisko pracy
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • beschaftigung@munich.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie leków kwiecień 2019, Hamburg”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-lekow-hamburg/

ID ogłoszenia: 5345ca9ce037ea07

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie leków od zaraz Hamburg”

  1. Witam, proszę o kontakt :697062273