2200/mc € brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy produkcji jogurtów od zaraz Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 02:04

Propozycja zatrudnienia od zaraz na produkcji jogurtów w fabryce ze Stuttgartu. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji jogurtów

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • pierwsze dni pracy w fabryce to szkolenie pracownicze z zakresu BHP, zasad pracy i obowiązków
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało kontrolowanie procesów, nieskomplikowane prace przy linii produkcyjnej, pilnowanie ciągłości, obsługa nieskomplikowanych urządzeń i inne rzeczy produkcyjne zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość przejścia badań płatnych na miejscu – koszt tych badań to 25 euro (nie pobieramy przedpłaty, opłata za badanie jest umieszczana bezpośrednio organu go wykonującego!)
  • solidność, odpowiedzialność, motywacja

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie dla 10 Polaków
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro od osoby
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odzież roboczą
  • pracodawca zapewnia środki ochronne – czepek, rękawiczki, środki dezynfekcyjne

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-fabryka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 4375ed677eaa72e8

ilość wszystkich wyświetleń: 387, dzisiaj: 1