1880/mc brutto €

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 03:43

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka w fabryce z Düsseldorf. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1880 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na manualnym pakowaniu ciastek

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolności manualne
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • punktualność

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny
  • zatrudnienie na podstawie umowy 3 miesięcznej
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • szkolenia pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • płatne zakwaterowanie w cenie 400 euro miesięcznie od pary + media

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pakow/a5/11/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-ciastek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6315dd11ef257ded