1450 euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech Dortmund od zaraz bez języka pakowanie ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2016 03:05

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy pakowaniu ciastek. Ogłoszenie z fabryki w Dortmundzie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • jest to praca manualna przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie wkładała do maszyny produkcyjnej po 12 ciastek, ułożonych w rządku
  • zapakowane pakiety należy następnie umieścić w kartonach

Oczekiwania:

  • rzetelność, pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • punktualne stawianie się w pracy
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidami – niezbędne badania do pracy z żywnością
  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do wykonywania zadań zespołowo
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP oraz ISO 22000

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie stałej umowy (po przejściu okresu próbnego)
  • wysokie wynagrodzenie
  • zapewnione szkolenie pracownicze
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego zakwaterowania w hotelu robotniczym lub odpłatne w pokoju – 3 pokojowego mieszkania w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule prosimy umieścić: „PAKOWANIE CIASTEK, Dortmund 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-dortmund/

ID ogłoszenia: 35956e9f21459489

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech Dortmund od zaraz bez języka pakowanie ciastek”

  1. michas0315 na 21 marca 2016 @ 21:49

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina
    502905534

  2. patrycjaj na 22 marca 2016 @ 18:02

    jestem zainsteresowana prosze o kontakt patrycjajakubowicz@yahoo.com