1450 euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech Kolonia bez znajomości języka pakowanie keczupów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 00:59

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla 4 Polaków. Niewymagane doświadczenie.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 1450 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc: 4

Zakres obowiązków:

  • pracownik zajmuje się zdejmowaniem gotowych wyrobów z linii produkcyjnej i pakowaniem ich do kartonów
  • konieczne jest sprawowanie kontroli jakości
  • obsługa linii produkcyjnej
  • przenoszenie kartonów
  • dbanie o ciągłość produkcyjną

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność i siła fizyczna
  • szybkość, zwinność
  • dobry wzrok
  • zwracanie uwagi na detale
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • atutem będzie posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarno – epidemiologicznej do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • życzliwą atmosferę w zakładzie
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się i dopełnieniu formalności
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę – początkowo jest to okres próbny, ale dla najlepszych możliwe jest przedłużenie okresu zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: pakowaniekeczupow/02/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-przy-pakowaniu-keczupow-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 11356b484233cc0c