1580 euro brutto/mc + dodatki

Ogłoszenie pracy w Niemczech Kolonia od zaraz bez języka pakowanie galanterii skórzanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2016 00:54

Fabryka artykułów skórzanych z Kolonii zatrudni od zaraz pracownika bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Oferta dla chętnych przy pakowaniu i kontroli jakości portfeli, torebek i pasków.

Stanowisko: Pracownik do pakowania

Zarobki: 1580 euro brutto miesięcznie plus liczne dodatki czy premie

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie różnego rodzaju artykułów skórzanych d woreczków materiałowych, a te z kolei do opakowań z kartonu
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości produktów i spisywaniem raportów z przeprowadzonych prac oraz nieprawidłowości

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, zorganizowanie wysoka motywacja
  • duża dokładność
  • zdolności manualne
  • dobry wzrok
  • świetna organizacja czasu pracy
  • szybkość, energiczność

Zapewniamy:

  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie galanterii skórzanej, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-pakowanie-galanterii-skorzanej-kolonia/

ID ogłoszenia: 5557bcd03c83924