10 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie kawy Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2016 15:22

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu kawy rozpuszczalnej i kubków. Oferta dla Polaków bez znajomości języka od zaraz na okres przynajmniej 3 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz, start od połowy kwietnia 2016

Zakres zadań:

  • Pracownik którego zatrudnimy będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac powtarzalnych, związanych z ręcznym pakowaniem kawy oraz kubka w tzw. zestawy promocyjne. Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ułożenie gotowych pudełek na palety i wydanie do foliowania lub magazynowania.

Wymagania:

  • chęć zatrudnienia na dłużej
  • odpowiedzialność, uczciwość, energiczność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • brak problemów z wyrabianiem norm dziennych

Zapewniamy:

  • możliwość wsparcia w organizacji przejazdu do Niemiec
  • legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla osób najlepszych
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV i LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca Niemcy pakowanie zestawów promocyjnych z kawą”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-kawy-bremen-kwiecien-2016/

ID ogłoszenia: 73657057a1497b50

7 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie kawy Bremen”

  1. Witam!
    Jestem zainteresowany tą ofertą , ,proszę o kontakt 886198556

  2. witam jestem zainteresowana ta oferta.Proszę o kontakt swoje cv juz wyslalam ;519 575 332

  3. Witam jestem zainteresowana tą oferta. Proszę o szybki kontakt 693045549

  4. sebastiannow na 12 kwietnia 2016 @ 00:18

    witam jestam zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt … nr telefonu 696741681

  5. Witam jestem zainteresowana ta oferta , Prace moge podjac od zaraz . Moj nr 691 184 029

  6. Agnieszka3290 na 13 kwietnia 2016 @ 14:06

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem dyspozycyjna od zaraz. Proszę o kontakt pod numer 514-488-940.

  7. dariuszbiernacki2 na 8 maja 2016 @ 04:42

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy w każdej chwili jestem gotów przyjechać. Mam 25 lat jestem bez nałogów. Jestem uczciwy i pracowity. Mój numer telefonu to + 48 605 312 003