1680 euro brutto/mc + dodatki

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie AGD bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 listopada 2016 16:39

Oferujemy możliwość zatrudnienia na magazynie z małym AGD przy kompletowaniu zamówień dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz w Hamburgu.

Stanowisko: Magazynier
Start: od zaraz
Miejsce: Hamburg, Niemcy
Pensja: miesięcznie 1680 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • praca w centrum logistycznym znanej marki przy małym AGD – np. ekspresy do kawy, lokówki, suszarki, blendery, itp.
  • obowiązkiem będzie obsługa zamówień detalicznych czyli kompletowanie zamówień z użyciem skanera ręcznego oraz wózka elektrycznego paletowego

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • świetna organizacja czasu
  • efektywność, wydajność, dobre zorganizowanie
  • samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • kreatywność
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • do stawki podstawowej różne dodatki oraz odpowiednio premiowana praca w godzinach nadliczbowych
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • rzetelne szkolenie wprowadzające w obowiązki
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt mailowy z załączeniem niezbędnych dokumentów aplikacyjnych, na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca na magazynie małego AGD, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-hamburg/

ID ogłoszenia: 797581d4f1ff11f9