1620 euro/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie portfeli bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 9 lutego 2017 01:09

Proponujemy możliwość zatrudnienia w Stuttgarcie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii skórzanej. Oferta pracy w Niemczech od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej
Zarobki: 1620 euro brutto miesięcznie
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna, polegająca na pakowaniu artykułów skórzanych, takich jak portfele, paski, aktówki, kosmetyczki, breloki, torebki, rękawiczki, itp.
  • kontrola jakości produktów, wkładanie do materiału lub w materiał zabezpieczający wraz z kartą autentyczności
  • w przypadku skazu na produkcie pracownik ma obowiązek spisania raportu oraz dokładnego oznaczenia miejsca nie spełniającego kryteriów jakościowych

Wymagania:

  • spostrzegawczość
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane zgłoszenia od osób mogących przyjechać swoim autem
  • możliwość przechodzenia kontroli rzeczy po każdej zmianie
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • bardzo dobre zarobki plus premie i dodatki
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zapewnione odpłatnie zamieszkanie, koszt miesięczny to 150 euro
  • zniżki na galanterię skórzaną

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy o wpisanie: pakowaczgalanteriiskórzanej/02/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-galanterii-skorzanej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 299589b33ec9585e

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie portfeli bez języka Stuttgart”

  1. patrykm22 na 19 lutego 2017 @ 20:15

    witam jestem zainteresowany dana praca
    moj numer tel;576-137-349