12-14,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja czekolady bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 05:44

Oferujemy pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kolonii dla Polaków na produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 12 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • łatwa praca produkcyjna, polegająca na obsłudze maszyny produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie również dbanie o porządek na stanowisku
  • mycie oraz odpowiednia konserwacja urządzenia
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dokładność
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy zmianowej
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • mile widziane doświadczenie
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • duża dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • świetne zaplecze socjalne
  • +50% dodatkowo płatna jest praca na zmianie nocnej, w weekendy i dni wolne
  • trójzmianowy system i zmiany przydzielane rotacyjnie
  • zamieszkanie zorganizowanie w cenie 200 euro miesięcznie – pokój w hotelu robotniczym
  • opcja wynajęcia samodzielnej kawalerki w cenie 350 euro plus media

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja czekolady, Kolonia – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-kolonia/

ID ogłoszenia: 740598a01ef7bc11

ilość wszystkich wyświetleń: 215, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja czekolady bez języka Köln”

  1. Witam . Jestem zainteresowana na głoszeniem . Proszę o kontakt015218890604 . Mam znajomość języka i posiadam doświadczenie w pracy na produkcji. Aktualnie przebywam w köln
    Pozdrawyiam Adelajda Barycka