1886/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 od zaraz produkcja zabawek bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2018 21:58

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Düsseldorfu na produkcji zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 1886 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • wykonywanie pracy manualnej przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za składanie/montaż zabawek przy taśmociągu
  • zadania wykonywane są z użyciem różnego rodzaju narzędzi ręcznych
  • pracownik przeprowadza kontrolę jakości i pakuje produkty

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • staranność, dokładność, pracowitość
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • zaangaąowanie
  • dostępność od zaraz
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pracę na pełny etat
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • częściowe dofinansowanie na pokrycie kosztów mieszkania
  • bardzo dobre warunki mieszkalne zorganizowane na miejscu – po stronie pracownika pozostaje jedynie do opłacenia 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-zabawek/08/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6555b85a94bddafe