11,84 brutto/h + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kawy bez języka Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 5 września 2018 21:44

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Berlinie przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Miłym akcentem jest darmowe zakwaterowanie zapewnione przez firmę zatrudniająca.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,84 euro brutto na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca wykonywana manualnie
  • osoba zatrudniona będzie kompletowała i pakowała zestawy promocyjne z kawą i kubkiem logowanym
  • obowiązkiem będzie także wykonywanie prac porządkowych i innych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w hotelu robotniczym
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • duża liczba godzin pracy
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy niemieckiej z ubezpieczeniem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem: Niemcy praca pakowanie kawy, Berlin wrzesień_18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-berlin/

ID ogłoszenia: 6705b8ff402d31e4