10,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka Hamburg pakowanie ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 23 maja 2016 04:21

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników bez znajomości języka do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu ciastek zbożowych. Zatrudnienie w Hamburgu dla 5 Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – pakowacz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 5

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • ręczne pakowanie ciastek zbożowych
  • osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz sprawdzaniu parapetów fizycznych przy ustawianiu maszyn na programy produkcyjne
  • inne zadania polegające na pakowaniu gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • zręczność
  • spostrzegawczość
  • możliwość pracy zmianowej oraz pracy po godzinach jeżeli będzie taka konieczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego niewymagana

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami wraz z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • zamieszkanie płatne 180 euro miesięcznie, pracownik ma w tej cenie miejsce w pokoju z dostępem do kuchni oraz łazienki
  • samodzielne stanowisko
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz zdjęcia za pośrednictwem poniższego adresu:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek, Hamburg 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-hamburg/

ID ogłoszenia: 62057419e68b3dc2

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka Hamburg pakowanie ciastek”

  1. Jolanta12 na 23 maja 2016 @ 21:03

    Witam, jestem zainteresowana Państwa oferta pracy ,
    *posiadam aktualna ksiażeczkę sanepidowską
    *zaświadczenie o niekaralności
    *prawo jazdy
    w każdej chwili mogę wyjechać . nr.kom+508 383 797
    Pozdrawiam Jola

  2. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą wraz z dziewczyną i znajomym.
    Możemy wyjechać w każdej chwili. Prosimy o kontakt +48 698 291 865

  3. kwa47@o2.pl na 24 maja 2016 @ 18:09

    Witam jestesmy zainteresowani wraz z dziewczyna mamy doświadczenie na produkcji pracy fizycznej się nie boimy. Proszę o kontakt pod nr Tel. 570-916-029

  4. Mateusz5026 na 30 maja 2016 @ 20:56

    Witam! Mam na imię Ewa i wzraz ze swoim chłopakiem Mateuszem jesteśmy zainteresowani Państwa oferta. Spełniamy wszystkie wymagania posiadamy aktualna książeczkę sanepidowaską,prawo jazdy,własny samochód a także zaświadczenie o niekaralności. Jesteśmy młodzi chętni do pracy. Możemy wyjechać od zaraz.Numer tel. Ewa 733707698 Mateusz 667308892