NOK 171/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 bez języka na produkcji lodów od zaraz Gjelleråse

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Gjelleråse
  • Opublikowany: 7 lutego 2019 01:16

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii na pół roku dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie 2019 w fabryce z Gjelleråse na produkcji lodów i deserów lodowych.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Miejsce zatrudnienia: Gjelleråse, Norwegia

Pensja: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej lody oraz desery lodowe
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych, ważenie, pakowanie, kontrola jakości oraz dbanie o ciągłość produkcji

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • mile widziana znajomość norm ISO 22000:2005 lub HACCP
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • umowę na pół roku
  • norweską umowę o pracę
  • pomoc rezydenta Polaka
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki i pełne wsparcie koordynatora
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższego formularza:

Prosimy o oznaczenie opcji „produkcja lodów 2019”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-produkcji-lodow-w-fabryce-z-gjellerase/

ID ogłoszenia: 5215c5b18e031625

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 bez języka na produkcji lodów od zaraz Gjelleråse”

  1. Witam,dla czego nie mogę otworzyć formularza,w jaki sposób mam wysłać CV