167 NOK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz pakowanie ciastek Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 01:47

Producent ciastek z siedzibą we Fredrikstad oferuje od zaraz zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godzinę pracy, po odliczeniu kosztów zamieszkania pozostaje ok. 146 NOK na godzinę

Liczba wakatów: 2 – możliwe zatrudnienie dla pary

Obowiązki:

  • obsługiwanie linii produkcyjnej
  • sprawowanie kontroli jakości produktów
  • pakowanie ciastek – układanie w słupkach po 10 sztuk i wkładanie do maszyny do foliowania

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania do Gdańska na rozmowę kwalifikacyjną i podpisanie umowy
  • umiejętność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość, zdolność do pracy w grupie
  • efektywność, profesjonalizm
  • stosowanie się do zasad BHP
  • atutem będzie doświadczenie oraz przynajmniej średnie wykształcenie o profilu gastronomicznym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie wprowadzające w obowiązki
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • odpłatne zakwaterowanie
  • uniform oraz środki ochronne
  • wsparcie przy tłumaczeniach dokumentów i sprawach urzędowych
  • zatrudnienie na okres 8 tygodni poprzez agencję pracy

Aplikacja:
Uwaga! Jest to aplikacja uzupełniająca, na miejscu jest już 8 osób z Polski. Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail z załączeniem CV w języku angielskim należy przesłać mailowo na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem Nr. ref.: pr/033/2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-pakowanie-ciastek-bez-jezyka-fredrikstad-od-zaraz-2016/

ID ogłoszenia: 8375764967645c04

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz pakowanie ciastek Fredrikstad”

  1. agusia0102 na 29 czerwca 2016 @ 00:23

    Proszę uprzejmie o kontakt. Aktualnie przebywam w Norwegii, mogę zacząć od zaraz 🙂
    +47 477 24 561 .