167 NOK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz pakowanie ciastek Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2016 16:56

Fabryka wyrobów cukierniczych szuka pracowników bez znajomości języka do pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie we Fredrikstad przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godzinę pracy, po odjęciu kosztów za zamieszkanie, pracownikowi pozostanie w sumie 146 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 2 osoby albo para

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się pracą polegającą na pakowaniu ciastek ręcznie i za pomocą specjalnych maszyn produkcyjnych
  • obsługa taśmy produkcyjnej
  • kontrolowanie jakości produktów

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolność do pracy w grupie, przyjazne nastawienie
  • brak problemów z pracą zmianową
  • wysoka kondycja fizyczna
  • umiejętność wykonywania zadań sprawnie i w dynamicznym tempie
  • atutem będzie doświadczenie i wykształcenie średnie gastronomiczne
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • pracę w częściowo polskim zespole
  • zatrudnienie na 8 tygodni za pośrednictwem agencji pracy
  • wsparcie w urzędach i wszelkich sprawach formalnych związanych z podjęciem legalnego zatrudnienia w Norwegii
  • szkolenia wprowadzające
  • niezbędną odzież roboczą i jednorazowe środki ochronne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą poczty elektronicznej.

adres kontaktowy: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/021/2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-fredrikstad-2016/

ID ogłoszenia: 959570260ca05ff7

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz pakowanie ciastek Fredrikstad”

  1. KrystianS na 24 maja 2016 @ 13:02

    Witam
    Jestem zainteresowany waszą ofertą ,mam 3 letnie doświadczenie ang. (Premier Foods ).
    Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy :

    Bardzo dobra znajomość języka ang .

    Krystianswital1@gmail.com
    604996642

    Pozdrawiam