148,60 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii 2020 bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 03:08

Oferujemy zatrudnienie 2020 dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek w fabryce z Lillehammer. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków dyspozycyjnych na najbliższe miesiące.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Wynagrodzenie: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy taśmie produkcyjnej
  • manualne pakowanie ciastek kruchych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz układanie wyrobów po 9 lub 12 sztuk, a następnie wkładanie do maszyny foliującej

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, wydajność, sumienność
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej
  • zręczność
  • punktualność
  • samoistne dbanie oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie od 2500 do 3000 NOK miesięcznie
  • pomoc przy zorganizowaniu przejazdu do Norwegii
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 6 miesięcy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • soknadansatte@eclipso.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-2020-lillehammer/

ID ogłoszenia: 7815ea55821a35ad