171 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka produkcja lodów od zaraz 2020 Gjelleråse

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Gjelleråse
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 03:09

Aktualna oferta pracy w Norwegii na produkcji lodów. Zatrudnienie 2020 od zaraz w fabryce z Gjelleråse dla Polaków bez znajomości języka. Preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem na zbliżonym stanowisku.

Termin rozpoczęcia zatrudnienia: od marca 2020

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Pensja: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Gjelleråse, Norwegia

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • praca w warunkach chłodniczych
  • zlecane prace mają głównie charakter pomocniczy
  • przez pierwszy tydzień nowi pracownicy są szkoleniu z obsługi maszyn, zasad BHP, poruszania się po fabryce itp.
  • obowiązki to między innymi: pakowanie, przygotowywanie składników, obsługiwanie urządzeń, dbanie o porządek na stanowisku pracy itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • wysoka motywacja
  • znajomość zasad ISO 22000:20005

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez formularz dostępny na poniższej stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2020”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-2020-gjellerase/

ID ogłoszenia: 2375e5589d3b9285