do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji opakowań od zaraz Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 21 marca 2016 01:23

Producent opakowań kartonowych ze Stavanger oferuje zatrudnienie na produkcji. Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia dla Polaków od zaraz. Zapewniamy umowę legalną na 3/4 etatu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia

Miasto: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie pracy w Norwegii: od zaraz

Liczba miejsc: 1

Obowiązki:

  • prace produkcyjne w zależności od zapotrzebowania – cięcie, gięcie, poprawki produkcyjne, kontrola wydruków, pakowanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • możliwość samodzielnego zorganizowania sobie zamieszkania (lub aktualne posiadanie) w Stavanger
  • wysoka sprawność
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • zatrudnienie odbywać się będzie na podstawie norweskiej umowy na 3/4 etatu
  • zarobki ustalane zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami
  • możliwość otrzymania podwyżki w późniejszym czasie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość z załączeniem CV w języku NORWESKIM!! prosimy przesłać na adres:

  • ledig.stilling@norengros.no z dopiskiem: “Produksjonsassistent”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-opakowan-w-fabryce-stavanger/

ID ogłoszenia: 97456eb59ef92dfe

ilość wszystkich wyświetleń: 2002, dzisiaj: 1